Andere boekers gingen je voor en hebben Moorddiner, de Tv Draait Door spelshow Ludieke Quiz Show reeds eerder geboekt. Wat is hun ervaring? Op deze recensiepagina lees je hun beoordelingen.
Met een groep vrienden van 18 personen een moorddiner gedaan en city code Maastricht. Zowel bij de c...
Met een groep vrienden van 18 personen een moorddiner gedaan en city code Maastricht. Zowel bij de citycode als het moorddiner kwam het onderlinge competitiegevoel goed naar voren. Tijdens het moorddiner strijd je als individu om een moord op te lossen, tussendoor krijg je een 4 gangen-diner. Cherlock Holmes begeleidt je in dit geheel. Tijdens de Citycode begin je de dag met een stukje vlaai en krijg je uitleg van het spel. Op verschillende plekken in de stad dien je opdrachten te vervullen. Op deze manier zie je op een leuke manier de verschillende hoeken van de stad. De begeleiding is erg goed. Als het je niet lukt de opdracht op te lossen kan je contact opnemen met de begeleider en deze komt naar je toe. De begeleider geeft je extra aanwijzingen, maar geeft je niet de oplossing. Begeleiding tijdens de twee dagen is erg goed. Koen stond altijd voor ons klaar, daarnaast is het contact met Maud van evenementenbureau Treat ook erg goed verlopen. Heel veel was mogelijk en werd 2 dagen van tevoren gebeld om het programma en de aantallen nog even door te nemen.
Al met al 2 hele leuke activiteiten en de hele vriendengroep praat er nog steeds over na!
Moorddiner was leuk en gezellig. Of je nou actief of passief meedoen, je wordt daar goed bij betrokk...
Moorddiner was leuk en gezellig. Of je nou actief of passief meedoen, je wordt daar goed bij betrokken. Het is leuker in je eigen taal te doen. We deden in het Engels, en sommige die Engels minder goed verstaan waren dan minder actief. Ondanks dat, de begeleider was wel goed die iedereen en alles naar de goede banen kan leiden. En dat is goed afgestemd met de restaurant (L'Union Restaurant). Aanrader.
We hebben met het hele team een gewelidig avond gehad. En willen dit ook zeer zeker aanbevelen voor ...
We hebben met het hele team een gewelidig avond gehad. En willen dit ook zeer zeker aanbevelen voor andere groepen. de avond is leuk in elkaar gezet en het eten is er goed in verwerkt. De spel begeleiding was ook erg leuk waardoor de avond net iets leuker werd.
De dag was prima voor ons georganiseerd door Treat - ook al was het op het allerlaatste moment geres...
De dag was prima voor ons georganiseerd door Treat - ook al was het op het allerlaatste moment gereserveerd. 's Middags een scooter GPS tour en in de avond een moorddiner op de markt in Maastricht. Prima begeleiding! De dynamiek in de groep maakte programma aanpassingen noodzakelijk hetgeen geruisloos door de organisatie werd opgepakt. Comfortlevel van de verschillende deelnemers was divers en ook dit werd in goede banen geleid Programma en organisatie zijn beide aanraders!
Ontzettend leuk georganiseerd, leuke sfeer onder de gasten. Het restaurant was absoluut perfect, all...
Ontzettend leuk georganiseerd, leuke sfeer onder de gasten. Het restaurant was absoluut perfect, alles tot in de puntjes geregeld!
Het spel was ook heel leuk om te spelen! Aanrader!
Het was een verrassend familie- uitje iedereen was er enthouisiast over.
De meeste van de groep...
Het was een verrassend familie- uitje iedereen was er enthouisiast over.
De meeste van de groep wisten niet wat er stond te gebeuren,en waren erg verrast.Het was een goed in elkaar gezette moord met een verassende moordenaar.
Een hele leuk avond. Echt een aanrader. We zijn best een moeilijke groep met veel diverse soorten me...
Een hele leuk avond. Echt een aanrader. We zijn best een moeilijke groep met veel diverse soorten mensen. Maar al na een kwartier ging iedereen in het spel op. Ook de lengte van de avond was perfect. Goed gedaan. !!
Was op zoek naar iets leuks om de middag te vullen.
Bij VVV Maastricht alleen de standaard ding...
Was op zoek naar iets leuks om de middag te vullen.
Bij VVV Maastricht alleen de standaard dingen: rondleidingen, rondvaarten etc...
Via een link op jullie site gekomen en vonden dit een leuke optie.
Bedankt en wellicht tot een volgende keer.
geweldige en soms griezelige tocht met opdrachten in de kazematten. Van te voren werd er een klein s...
geweldige en soms griezelige tocht met opdrachten in de kazematten. Van te voren werd er een klein stukje over de historie verteld zodat je je een beeld kon vormen over hoe het geweest moet zijn, toen mochten we op zoek naar de geest van Elisabethe de Witte die ergens in de gangen rond doolde, na de tocht een overheerlijk diner gehad op het Vrijthof waar vladimir je af en toe in je nek kwam bijten, en een heks je vies uitziende hapjes presenteerde of andere enge dingen liet zien. Kortom jong en oud van onze buurtvereniging waren zeer te spreken over deze activiteit
Het was een geweldige avond voor 40 mensen van verschillend pluimage. Prestatie op zichzelf. Bedankt...
Het was een geweldige avond voor 40 mensen van verschillend pluimage. Prestatie op zichzelf. Bedankt.............................................................................................................................................................................................................................