Piloot of coureur?

Spectaculaire uitjes in het luchtruim! Uitjes in de lucht, dat is de specialisatie van vliegles.

Kiest u voor een helikoptervlucht, een vliegles, een zweefvlucht, ballonvaart of heeft u altijd al eens uit een vliegtuig willen springen met een skydive? Ook voor groepen zijn er tal van mogelijkheden in het luchtruim. Maak een rondvlucht boven Paleis ’t Loo of vlieg een mooie route langs diverse kastelen. Of gaat u voor geschiedenis en vliegt u mee in een historisch toestel als de Douglas DC3. U kiest… u vliegt! Geweldig, uniek, schitterend én onvergetelijk!

_MG_4616.JPG
Helikopter 1.jpg
100_5713.JPG
100_5708.JPG
Programma

Of allebei? Deze twee spectaculiare manieren van vervoer zijn nu te combineren in één uniek arrangement. U gaat allereerst 30 minuten vliegen, waarbij u zelf de stuurknuppel in handen krijgt. Natuurlijk wel onder de begeleiding van een deskundig piloot. Are you ready for take-off?
Wanneer u weer met ‘beide benen op de grond’ staat en de vlucht even heeft doorgenomen, staat de volgende challenge alweer klaar: de Ferrari! Samen met een instructeur maakt u een onvergetelijke rit over de openbare weg van 30 minuten. Ervaar de sublieme acceleratie en stabiele wegligging zoals alleen een Ferrari die kent.

-Een vliegcursus van 30 minuten
-Een Ferraririt van 30 minuten

Bij dit programma is inbegrepen:
activiteiten (dagdeel)
begeleiding

Nadere info

Deel dit uitje:
Er zijn nog geen recensies over dit uitje.

Recensies

BASIC INFO

Organisatie: Vliegles.nl meer van deze aanbieder Adviesprijs: € 219.00 Locatie: Overal in heel Nederland Aantal personen: onbeperkt
Telefoon Prijsopgave?
Bel 088 028 29 30 Vermeld snelcode 691

Zo maken we het makkelijk!

  1. 1Vraag direct meerdere offertes aan
  2. 2Gratis professionele telefoonservice
  3. 3Verstuur uitnodigingen met EasyOrganizer
  4. 4Tips voor jouw organisatie

Direct contact met de aanbieder(s), zonder tussenkomst van BedrijfsUitje.nl

Advies nodig?
Tel: 088 028 29 30