Op Het Grunopark, heeft u de beschikking over 90 hectare evenemententerrein, heel veel sportieve en creatieve. Voor meer dan 650 groepen per jaar realiseren we bedrijfsfeesten, vrijgezellendagen, familiedagen, teamuitjes en introductiekampen. Voor groepen van 10 tot 1000 personen. Een greep uit onze mogelijkheden: Waterskien, Wakeboarden, Paintball, Highland Games, Sterrenslag, outdoor activiteiten, Bouwopdrachten, Verschillende GPS tochten, ...en nog veel meer
Multigolf is een combinatie tussen golf en verschillende sporten. De sporten die gebruikt zijn voor dit hilarische en leuke teamuitje zijn voetbal, basketbal, frisbee, rugby, tafeltennis, badminton en croquet.
Door de combinatie van verschillende sporten en disciplines, wordt het spel extra uitdagend. Wie goed is in Hockey kan zijn ogen wel vergooien op de basketbal hole. Wie is de allround multigolfer? Het speciaal ontwikkelde 9 holes parcours bezorgt je een paar uur speelplezier met vrienden, familie of collega`s.
Multigolf is ideaal voor een personeelsuitje, teamuitje, familiedag, vrijgezellendag of gewoon gezellig met een paar vrienden. In combinatie met andere activiteiten op het Grunopark past deze activiteit prima in een dag/weekend vullend programma.
Vraag direct meerdere offertes aan
Gratis professionele telefoonservice
Verstuur uitnodigingen met EasyOrganizer
Tips voor jouw organisatieDirect contact met de aanbieder(s), zonder tussenkomst van BedrijfsUitje.nl